İleri Teknoloji, Yüksek Performans
Dizayn Mühendislik Üretim
Çeşitli işlem gereksinimlerinizi karşılamak için tamamen özel olarak tasarlanmıştır. Profesyoneller için yüksek performanslı Intel veya AMD işlemci platformlarını seçerek özelleştirebilirsiniz.
Kritik misyonu olan sistem ve performans söz konusu olduğunda Technopc Workstation Serisine güvenebilirsiniz. En yeni Intel® Xeon® ve Core™ işlemci, son teknoloji NVIDIA® Quadro® grafik bu ince güç merkezinin gücüne güç katıyor.
İdeal İş İstasyonu
Modelleme Animasyon Görsel Tasarım
Normal bir masaüstü bilgisayar ile aynı boyutta olan Technopc Workstation Serisi size güç ve performanstan vazgeçmeden yüksek kaliteli tasarım sunar. Bu size zamandan tasarruf sağlayarak, muhteşem bir performans sağlar. Render, Simülasyon ve ağır iş yükleri için ideal platform olan Technopc Workstation serisi, sizin işlerinizi rahatça yapabilmeniz için tasarlandı.
Unity 3D / Playmaker /FX maker / iClone / Axis 3D
Oyun 3D Sanal Gerçeklik
En kritik uygulamalarınızın seçtiğiniz donanımda güvenilir şekilde çalışmasını sağlar, optimum performans ve yüksek kaliteli kullanıcı deneyimi sağlar. Sektörel bağımsız yazılım satıcıları tarafından onaylı, yüksek enerji verimliliğine sahip ve fazlasıyla çok yönlü olan TWS7000 ürünümüz ile birçok video editing uygulamasını başarıyla sonuçlandırabilirsiniz.
Zorlu 3D içerik oluşturma akışları, görüntü oluşturma ve yazılım/bilim için çok yönlü bir yardımcı olan Technopc Workstation Serisi, gücünü Intel® Xeon® tarafından desteklenen geniş bir bellek, NVIDIA® Quadro® grafik kartı ve bol miktarda depolama alanı sunar.Technopc Workstation serisi, istenilen 3D içerik tasarımı ve CAD dizaynı için, ultra kompakt bir kasada bulunduran ideal bir iş istasyonudur.
Adobe® Premiere Pro® CC
Video Düzenleme
En kritik uygulamalarınızın seçtiğiniz donanımda güvenilir şekilde çalışmasını sağlar, optimum performans ve yüksek kaliteli kullanıcı deneyimi sağlar. Sektörel bağımsız yazılım satıcıları tarafından onaylı, yüksek enerji verimliliğine sahip ve fazlasıyla çok yönlü olan TWS6000 ürünümüz, TWS6000 ürününden beklediğiniz üstün güvenilirliği sunuyor.
Yüksek Performanslı Grafik Uygulamaları
Workstation Notebook
NC 71 Dizüstü bilgisayarlar İstasyonu gittiğiniz her yerde, ağır iş yüklerinizin kolayca üstesinden gelebilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Intel® Core™ i7 8700 işlemci, 16.1” Geniş LED Ekran, Nvidia GTX 1650 DDR Grafik Kartı, 512 GB SSD desteğiyle; mühendislik, 3D modelleme, tasarım ve daha birçok yoğun bilgi işlem gerektiren uygulamalarda üstün performans sağlar.