Sağlık Sektöründe, Mobil Medikal Çözümler
Medikal İş İstasyonu
Rahat kullanımı ve şık tasarımı ile dikkat çeken pansuman ve tedavi arabası sac gövdeye sahiptir. Üst tablası ile ilaç hazırlık tablası krom nikelden imal edilmiştir. Ürün 360 derece dönebilen dört adet tekerleği ile kolaylıkla hareket ettirilebilir. Tekerleklerden iki adedi frenlidir. Bu sayede pansuman arabası istendiğinde güvenli bir şekilde sabitlenebilir. Ürünün tüm metal olan aksamı elektrostatik toz boya ile kaplıdır. Böylece korozyona karşı korumalı olup aynı zamanda paslanmaz yapmaz.
Medikal Panel PC
Medikal All In One
Kolay ve esnek çalışmayı sağlamak için çoklu dokunma işlemini destekler. Tıbbi ortamlarda yaygın olarak kullanılan koruyucu eldiven giyen bir kullanıcı için dokunma işlevselliğinin çalışmasını sağlamak için yeterlidir.
En Zorlu Koşullarda En İyi Performans için Tasarlandı
Medikal Tablet
Zorlu çevre koşullarında teknolojiden, iletişimden ve gerçek yüksek performanstan ödün vermeden tüm ofis işlemlerinizi rahatça yapabilmeniz için tasarlanan MD-T08ES ofis, e-posta, internet, saha uygulamaları, crm ve benzeri birçok uygulamayı kullanabilmeniz için uygun altyapı ve yüksek performans sağlar. Endüstriyel donanımları, anti bakteriyel ve kolay temizlenebilir yapısı sayesinde özellikle medikal sektör ve hastanelerde, dağıtım sektöründe, depo yönetiminde, mobil satış uygulamaları, saha operasyonları, üretim tesisleri, lojistik ve benzeri birçok sektörde endüstriyel kullanıma uygundur.
Medikal Sektörü İçin Rakipsiz Tasarım
Medikal El Terminali
Zorlu iş koşullarında teknolojiden ve iletişimden kopmadan tüm işlerinizi hastane ve medikal ortamlarda rahatça yapabilmeniz için tasarlanan 5,88” mobil boyutlardaki Ultrapad MED58A Medikal tablet, 1GHz işlemcisi, 1GB ram ve 8GB dahili depolamasıyla e-posta, internet, saha uygulamaları benzeri birçok fonksiyonu rahatça kullanabilmenizi sağlar.