İleri Teknoloji, Küçük Boyut, Yüksek Performans
Mini PC
Ofis uygulamaları, multimedya uygulamaları veya özel iş yazılımlarınız için gerçek masaüstü deneyimi sunar. Belediyeler, kamu kurumları, bürolar, ofisler, sağlık sektörü, eğitim sektörü, mağazalar, banko uygulamaları, çağrı merkezleri, oteller ve dijital bilgi ekranlarında üstün performansıyla tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir.
Kurumsal Server
Server Ürünleri

Technopc suncularda  32 çekirdeğe kadar  seçeneği olan yüksek performanslı Intel Xeon işlemciler kullanılmaktadır. Tüm kritik işlenizde sorunsuz  ve üst seviyede performansıyla işlerinizi destekler. Technopc Serverlar olağanüstü esneklik, son derece esnek tasarımında genişletilebilirlik sağlar ve işbirliği, altyapı ve iş uygulamaları ile web barındırma veya sunma için mükemmeldir.

Gerçek Masaüstü Sanallaştırma Çözümü
Thin
Client
Technopc® Cloud Terminal PCoIP® teknolojisiyle Standart IP ağları, üzerinde, veri yönetiminde güvenlikten ödün vermeden etkin bir sanal masaüstü çözümü. Tüm bilgi işlem kaynaklarınızı ve verilerinizi, güvenli bir merkezi sunucuya aktarılmasına yardımcı olur ve kurumsal destek maliyetlerinizi düşürür
Sanal Masaüstü Çözümleri
Zero Client
Technopc®TP50 kullanıcılara sunduğu VMware View Sertifikası ile mükemmel kullanıcı deneyimi yanı sıra sanal masaüstü çözümleri ile yatırımdan maksimum fayda sağlar. Donanım uyumluluğu ile ilgili olarak yapılan kapsamlı test sonuçlarında VMware çevresel birimleri uyumluluğu ve kullanıcılar için optimal VDI çözümleri ile sunmuştur.
Üstün Performans İçin Geliştirilmiş Tasarım
POS PC
Kolay kurulum ve az bakım gerektiren iş ortamları için ideal pos pc çözümü. Farklı iş senaryoları gereksinimlerini karşılamak için modüler. Fansız tasarım ve dayanıklı kasa. Yüksek duyarlı dokunmatik ekran
Her Zaman Yanınızda
Çevre  Birimleri
İhtiyacınız olan tüm çevre birimleri ile de yanınızdayız. Hiçbir kurulum gerektirmeden Mac OS X ve Windows işletim sistemlerinde çalışabilirler.
Biyometrik Yüz Tanıma Çözümleri
Takip  Sistemleri
Anahtar veya giriş kartı taşımaya gerek kalmadan, önceden kayıt olunduktan sonra, bina içindeki alanlara erişimlerin sağlanması veya kimliklerin kayıt altına alınması gibi birçok kontrol mekanizmasını tek bir noktadan yönetebilir, sunucularınızda kayıt altına alabilirsiniz.
Enterprise Çözümlerinizde
LAN / WAN
Network Çözümleri
Yüksek hızlı internet kullanımları, enterprise çözümler, güvenlik gibi standartlar; kullanılan network altyapıları ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek maliyetlidir ve kontrol altında tutabileceğiniz yeterli teknik altyapıya sahip değildir. Gelişen ağ teknolojileri; çoklu ofis, enterprise mantığında işleyen işletmelerin, daha güvenilebilir ve yönetilebilir ağ çözümleri arayışına itmektedir.
Kurumsal İş Çözümlerinizde
Masaüstü PC
Kurumsal Segment Masaüstü Bilgisayar Serisi Desktop PC’ler tüm iş gereksinimlerinizi karşılamak için tasarlanmıştır. Technopc ProPC Mini PC Serisi tasarlanma aşamasından başlayarak tüm üretim süreci boyunca sadece kusursuz bir toplam kaliteyi hedef aldı.
Hepsi Bir Arada Bilgisayarlara Olan Bakış Açınızı Değiştirin
All In One
Dahili Bataryası –Dual İşletim sistemi desteği – Göz alıcı 10 parmak Dokunmatik destekli IPS ekranı ile Hepsi bir arada bilgisayarlarla ilgili tüm düşünceleriniz bir kenara bırakacaksınız.
Her Açıdan Mükemmel Görüş Gelişmiş Enerji Tasarrufu
Monitör Ürünleri
Genişletilmiş 178 dereceye varan dikey ve yatay görüş açısı tüm seyir açılarından net görüntü sağlar. İster arkanıza uzanıp rahatlayın, isterseniz arkadaşlarınızla toplanıp, geniş görüş açılı görüntülerin keyfini çıkarın.
Yüksek Performans, Zarif Tasarım, Çok Yönlü Kullanım
Tablet  Ürünleri
Yüksek performanslı tepkiler için süper dokunmatik ekran. En küçük dokunuşları bile algılayan çok nokta kapasitif sistem. Geçiş hızı ile akıcı kullanım ve kaliteli görüntü sağlar. Kolay taşınması için ince ve hafif olarak tasarlandı. Yüksek bellek ve disk kapasitesi ile ihtiyaçlarınız düşünüldü. 5000 mAh batarya sayesinde daha uzun çalışma süresi. Yüksek çözünürlükte ön ve arka kamera
Kurumsal İş Çözümlerinizde
Dizüstü  Bilgisayar
Technopc yüksek çözünürlüğe sahip ekranı ile kaliteli gerçek renkler sunar. Gün boyu yeterli pil ömrü, hafif ve ergonomik tasarlanmış yapısı gelişmiş performansıyla hareket halindeyken ideal kullanım.