Zorlu Koşullarda Birinci Sınıf Güvenilirlik
Endüstriyel Notebook
Ne tür bir iş yaparsanız yapın, Technopc Endüstriyel Notebook serisi ürünleri, karşılaştığınız zorluklara karşı koymak için doğru bir araçtır. Çarpıcı performansı, güvenilir bağlantı özellikleri ve dışarıda okunabilen ekran özelliğiyle ne olursa olsun işinizi güvenle yapabilirsiniz.
Kurumsal Akıllı Mobil
Urovo Ürünler
DT40 Kurumsal Akıllı Mobil Bilgisayar, DT50 Kurumsal Akıllı Mobil Bilgisayar, P8100 Rugged Endüstriyel Tablet, P8100 Rugged Endüstriyel Tablet, K319 Mobil Printer, A100 El Tipi RFID Okuyucu, B300 Taşınabilir Bluetooth Elektronik Tartı, D6000 Serisi Termal Barkod Yazıcı, D7000 Serisi Termal Transfer Etiket Yazıcısı ürün çeşitleri.
En Zor Koşullar İçin Tasarlandı
Endüstriyel
Panel PC
Endüstriyel koşullarda yüksek performans, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı kriterlerine göre tasarlandı. Technopc FORCE Panel PC’ler endüstriyel yüksek performanslı yeni nesil anakart, yüksek parlaklıklı 7” den 19“ e kadar dokunmatik ekran seçenekleri ve Technopc kalitesi ile üretildi.
Rakipsiz Dayanıklılık Sınırsız Koruma
Endüstriyel El Terminali & Rugged Telefon
MIL-STD-810G Askeri dayanıklılık testlerinden geçen, IP64 ve IP68 standartlarını karşılayan düşmeye ve çarpmaya karşı tam koruma sağlar. Güçlendirilmiş kauçuk koruması ve kırılmaz ekranıyla sınırsız dayanıklılık sunar.
Üstün Performans, Yüksek Kararlılık
Endüstriyel PC Serisi
Technopc Endüstriyel Otomasyon Serisi PC’ler ; zorlu ortamlar ve yüksek kararlılık için üretilmiştir.Küçük ve kompakt yapısı, çoklu Giriş /Çıkış ara yüzleri, ihtiyaca uygun kullanılabilen işlemci seçenekleri,Kolay erişilebilir portları, esnek genişleme ve montaj olanakları ile farklı ortam ve uygulamalar için son derece uygundurlar. Technopc Endüstriyel Bilgisayarlar ile sınırları aşın.
Endüstriyel ve Askeri Standartlarda Yüksek Kalite
Endüstriyel Tablet
Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Nulla porttitor accumsan tincidunt. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.
Zorlu Ortamlarda ve Uygulamalarda
Endüstriyel Monitör
Technopc endüstriyel ekranlar 7 gün 24 saat çalışabilen, zorlu ortamlara dayanıklı, yatay veya dikey kullanım uygun geniş konumlandırma seçeneklerine sahip görsel bilgilendirme ürünleriidir. Standart kullanım için ürertilen ekranlara göre daha dayanıklı ve uzun çalışma süreleri vardır.Hastane ve Eczaneler, AVM ve Mağazalar, Eğitim Kurumları, Havaalanı ve Metro,Telekom Çalışmaları, Banka ve Finans Kurumları, Belediyeler, Teknoloji Marketleri vb birçok alanda kullanılabilmektedir.
Araç içi Kullanıma Uygun E-Mark Sertifikalı Bilgisayarlar
Endüstriyel
Araç PC
Araç içi ortamlarda güvenilir performansda kamera kayıt ve gözlem için tasarlanan Technopc AGS yönetim bilgisayarı; farklı uygulamalar için gelişmiş bağlantı noktaları ile birden fazla çevresel cihaza bağlanarak karar destek sistemleri oluşturur.
İleri Teknoloji, Uçtan Uca Güvenlik
Güvenlik Duvarı Firewall
Technopc verilerinizi, kullanıcılarınızı ve ağızınızı içerden ve dışardan gelen tüm tehditlere karşı koruyan, yüksek performanslı ağ çözümleri sunar. Uçtan uca güvenlik altyapısı sağlayan yüksek donanımlı ürünümüz kolay yönetilebilirliği sayesinde iş süreçlerinizi kısaltır ve kolaylaştırır. Technopc firewall ile güvendesiniz.
Üstün Performans Yüksek Kararlılık
Digital Signage
Digital Signage, hemen hemen her alanda ve sektörde kullanılabilen yeni nesil bir yayın, reklam, duyuru ve bilgilendirme sistemidir. Kurum kuruluş ve her alanda faaliyet gösteren tüm sektörlere yönelik olarak uyarlanabilen bu sistem, tek bir yöneticiye yerel ve uzak olarak bağlı bir ağ sistemi üzerinden internetin var olduğu her bir dijital ekrana zengin medya içerikleri aktarmaya ve yayınlamaya yarar.
Yüksek Güvenlikli Depolama Sistemleri
Nas Serisi
Çapraz dosya paylaşımı, Merkezi yedekleme, Otomatik Backup, Yönetimi kolay veri depolama, Veri şifreleme, Yedekleme servisi, 3. Parti sistem eklentileri ile tam uyumlu.
Yüksek Güvenlikli Kayıt Sistemleri
NVR Sistemleri
Çapraz dosya paylaşımı, Merkezi yedekleme, Otomatik Backup, Yönetimi kolay veri depolama, Veri şifreleme, Yedekleme servisi, 3. Parti sistem eklentileri ile tam uyumlu.